Falling Cow Zone
 
Winfrškréc - Zábavný časopis
   


MENU

 
 
 


Winfrškréc - Zpravodajství / Bulvár

::AUTORSKÉ ČTENÍ V RÁMCI KŘESTU 9. ČÍSLA ČASOPISU WINFRŠKRÉC::
 
12:20, 16. 10. 2009 (zpravodajství)
 
 
 

28. srpna 2009, tedy den před samotným vydáním časopisu, se uskutečnil slavnostní křest devátého čísla Winfrškréce. U této příležitosti samozřejmě nemohlo chybět ani autorské čtení (konkrétně dvou článků), kterého se zhostil jeden z autorů, Petr Bobek.

 
Přidal:
Pavel Procházka
::JIHLAVŠTÍ INDIÁNI VYSTOUPILI NA PODPORU ZBOURÁNÍ OBCHODNÍHO DOMU PRIOR NA MASARYKOVĚ NÁMĚSTÍ::
 
18:05, 10. 5. 2009 (zpravodajství)
 
Jihlavští Indiáni protestují proti OD Prior
 
FOTO:
(obrázek zvětšíte po kliknutí)

Zajímavá kultura Indiánů upoutala na jihlavském náměstí řadu chodců.
 

Kdo si myslí, že Indiáni na Masarykově náměstí prezentují pouze svou unikátní kulturu a produkty (CD, korále, náramky apod.) bez vyššího smyslu, než je vydělat si na živobytí hudební tvorbou, příšerně se plete.

Náčelník "Bilá pára" nám prozradil, že jde o mnohem šlechetnější čin. Není tomu tak dávno, co se při spirituálním tanci dozvěděl od pradávných duchů, že je třeba bojovat za zbourání Prioru - místa, kde se prý před několika staletími nacházela indiánská rezervace.
"My muset bojovat, my muset tancovat a zpívat, říct to lidem a vzit si, co nám patřit.," řekl nakonec náčelník.

Na podporu svého jednání napsala skupina rudochů novou píseň, jejíž název by se dal do češtiny přeložit jako "Prior v plamenech". S nutnou dávkou lítosti je třeba říct, že nemá takový účinek, s jakým byla zamýšlena:
"My písní chtít zburcovat lidé, tady v krásná Jihlava, aby vzali pochodně a pálit Prior, ale nikdo nic nedělat, jen oni poslouchat náš hudba a kupovat CD a šperk."


Smutné, viďte.

 
Přidal:
Pavel Procházka
::FILM ČASOPISU WINFRŠKRÉC - "SNOUBORĎÁCI" - SE DOSTAL DO KIN::
 
17:31, 6. 5. 2009 (zpravodajství)
 
Snouborďáci v kinech
 
FOTO:
(obrázek zvětšíte po kliknutí)

Snouboďáci se stali letošním filmovým hitem, potvrzují to statistiky návštěvnosti kin v České republice.
 
Tak jsme se dočkali. Netrvalo to ani převratně dlouhou dobu a náš film "Snouborďáci" se dostal na filmová plátna! A má obrovské ohlasy!
Již při premiéře snímku byly kinosály přeplněné návštěvníky, kteří zaujetím zapomněli jíst svůj popcorn či srkat vychlazené pití a jako zhypnotizovaní sledovali film až do konce, který byl odměněn zaslouženým potleskem. Filmový fajnšmekři našli filmovou ikonu roku!

A jak byli "Snouborďáci" zhodnoceni odborníky?
Kritici si libují v "nedokonalé" kameře - ta dodává snímku ten pravý amatérský "feel" a ukázala opět nové, neotřepané techniky natáčení, a především pozitivně ocenili silný příběh s ještě silnějším zakončením, kdy někteří jedinci přiznali, že si při sledování filmu i trochu poplakali. Bod dostal i výběr hudby, jenž podtrhl celou atmosféru a vtřepil se do hlav diváků tak silným způsobem, že si již nikdy nebudou ústřední znělku z Baywatch Nights spojovat se seriálem.

Dále již není třeba diskutovat - kdo neviděl, nemůže pochopit...
ODKAZ NA FILM: ZDE

 
Přidal:
Pavel Procházka   
Winfrskrec page 2009 Designed by Blind Clown