Falling Cow Zone
 
Winfrškréc - Zábavný časopis
   


MENU

 
TOPlist
 
 2 0 0 6

Snouborďáci

O CO SE JEDNÁ: Náš největší projekt všech dob, film Snouborďáci. Vznikla obrovská spousta materiálu (asi 400 videí), ze kterého se podařilo udělat krátký sestřih. A o čem vůbec "film" je? Dva nerozluční kamarádi se vydávají na horskou chatku za svojí láskou - Snowboardingem. Na horách je ale potkávají spíše horší příhody než ty dobré. Velkou roli ve filmu hraje především alkohol, který v příběhu sehraje nemalou roli.

Zajímavosti: Točili jsme dvě zimy, i v létě, takže jsme chodili v čepicích a rukavicích v největším vedru.

SNOUBORĎÁCI - FILM (TRAILER)

SNOUBORĎÁCI - FILM O FILMU  

VYNECHANÉ SCÉNY: (nejsou součástí filmu Snoborďáci ani Filmu o Filmu)

 

 
Společenská etika: Postavení otroka ve společnosti

O CO SE JEDNÁ: Video s poněkud drsnějším zpracováním Společenské etikety: Bohatý člověk si koupí svého vlastního otroka, který i v současné době musí plnit všechny jeho požadavky a bez problémů mu ubližuje.

Zajímavosti: Natáčeli jsme v areálu školky, kde nás pozorovalo dost lidí. Scény, ve kterých bohatýr mlátí otroka (mlácení opravdu dost bolelo), byly kvůli Bobíkovi (=D) natáčeny několikrát, protože mu to přišlo extrémně vtipné.

Postavení otroka ve společnosti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Prodaná nevěsta

O CO SE JEDNÁ: Video "operetního zpěvu" z veřejného WC v Kulturním domě Dobronín.

Zajímavosti: Během našeho natáčení si došlo na WC i pár lidí z hospody. Na jejich zděšení, co že to tam děláme, jsme argumentovali, že natáčíme studentský film.

Prodaná nevěsta


 

 
   
Winfrskrec page 2009 Designed by Blind Clown