Falling Cow Zone
 
Winfrškréc - Zábavný časopis
   


MENU

 
TOPlist
 
 

kultura
 
VYPSAT:
 
4. 8. 08
  MASSIVE ATTACK - COLLECTED  
Massive Attack - Collected
 

///K hudbě Massive Attack jsem se dostal díky letošnímu festivalu ROCK FOR PEOPLE, kde byli Massive Attack headlinery. Stáhl jsem si jejich, dá se říci, "Best of" a hudba mě jistým způsobem zaujala. Na ROCK FOR PEOPLE byli naprosto skvělí a jedineční. Jejich hudba se odlišuje od ostatních skupin jak jen to jde.

VÍCE ZDE

 
 
 
   
4. 8. 08
  NINE INCH NAILS - THE SLIP  
Nine Inch Nails - The Slip
 

///Trent Reznor - neskutečně kreativní hudební umělec, přichází po instrumentální desce GHOST I-IV ve velice krátké době s novou THE SLIP. THE SLIP se objevila na oficiální NIN stránce ke stažení kompletně zdarma.

THE SLIP DOWNLOAD

VÍCE ZDE

 
 
 
   
19. 6. 08
  ZELENÁ MÍLE  
Zelená míle
 

///V tomto strhujícím snímku hlavní hrdina, bývalý velitel věznice, vypráví své přítelkyni neobyčejné zážitky roku 1932, nazvaného také rokem Johna Coffeye. Ten je totiž toho roku odsouzen za brutální vraždu dvou děvčátek k smrti na elektrickém křesle. Trest má být vykonán ve věznici Cold Mountain ve známém Bloku E, kde poslední cestě vězňů k elektrickému křeslu se říká Poslední míle, nebo podle barvy podlahy spíše Zelená míle.

Tam také hlavní hrdina poznává, kdo je vlastně John Coffey. Nikdo totiž o něm nic neví...


VÍCE ZDE

 
 
 
   
12. 6. 08
  KARAMAZOVI  
Karamazovi
 

Karamazovi (Česko / Polsko 2008)
Režie:
Petr Zelenka
Scénář:
Petr Zelenka
Kamera:
Alexander Šurkala
Hudba:
Jan A. P. Kaczmarek
Střih:
Vladimír Barák
Hrají:
Ivan Trojan, Radek Holub, Igor Chmela, Roman Luknár, David Novotný, Martin...

VÍCE ZDE

 
 
 
   
12. 5. 08
  CLOVERFIELD (MONSTRUM)  
Cloverfield
 

/// FILM CLOVERFIELD (U NÁS JAKO "MONSTRUM") JSEM VIDĚL NEDÁVNO A MUSÍM ŘÍCT, ŽE MĚ OPRAVDU OHROMIL.

NEJVÍCE SE MI LÍBIL ZPŮSOB, JAKÝM BYL NATOČEN - JE TOTIŽ ZABÍRÁM JAKOBY AMATÉRSKOU KAMEROU. TENTO PRVEK PODTRHUJE JEDINEČNOU A AUTENTICKOU ATMOSFÉRUTAKŽE SE NEBUDE CÍTIT, JAKOBY JSTE SLEDOVALI DALŠÍ VERZI GODZILY V NEW YORKU (JE AŽ S PODIVEM, JAK JSOU VŠECHNY KATASTROFICKÉ UDÁLOSTI PŘITAHOVÁNY PRÁVĚ DO TOHOTO MĚSTA, ŽE =).

VÍCE ZDE

 
 
 
   
10. 4. 08
  NINE INCH NAILS - GHOSTS I-IV  
Ghosts (I-IV)
 
/// ŠPIČKA ELEKTRONICKÉ A INDUSTRIALOVÉ SCÉNY - TRENT REZNOR - VYDAL SE SVOJÍ SKUPINOU NINE INCH NAILS NOVÉ ALBUM "GHOST I-IV".

JEDNÁ SE O ZCELA ODLIŠNÉ ALBUM OD PŘEDCHOZÍHO "YEAR ZERO", NEBOŤ NA NĚM NALEZNETE CELKOVĚ 36 ČISTĚ INSTRUMENTÁLNÍCH SKLADEB, ROZDĚLENÝCH DO ČTYŘ ČÁSTÍ (JDE O 4 EP,,,

VÍCE ZDE
 
 
 
   
30. 3. 08
  STEPHEN KING - TO  
Stephen King - To
 
/// "JEDEN Z NEJLEPŠÍ HORORŮJAKÝ KDY BYL NAPSÁN", 1064 STRAN, MNOHO RECENZÍ OD ČTENÁRŮ, AUTOR STEPHEN KING A SKVĚLÝ A JEDNODUCHÝ NÁZEV - TO VŠE MĚ PŘESVĚDČILO K PŘEČTENÍ TÉTO SLAVNÉ KNIHY.

PŘÍBĚH JE ZASAZEN DO MĚSTEČKA DERRY VE STÁTĚ MAIN, VE KTERÉM SE ODEHRÁVAJÍ ZVLÁŠTNÍ VRAŽDY. KAŽDÝ JE ZAVRAŽDĚN TÍM, ČEHO SE NEJVÍCE BOJÍ, ODTUD NÁZEV KNIHY "TO"...

VÍCE ZDE
 
 
 
   
27. 3. 08
  PORCUPINE TREE - FEAR OF A BLANKET PLANET  
Fear Of A Blanket Planet
 
/// PORCUPINE TREE - KAPELA, JEJÍŽ NÁZEV VÁM ASI MOC NEŘÍKÁ, STEJNĚ JAKO TOMU BYLO I U MNĚ PŘED DVĚMA MĚSÍCI. NA TOTO SKVĚLÉ ALBUM JSEM NARAZIL VE SPARKU, KDE BYLO OCENĚNO NA NEJLEPŠÍ ALBUM MĚSÍCE A HODNOCENO NĚKOLIKA LIDMI VÍCE NEŽ KLADNĚ. MUSÍM PODOTKNOUT, ŽE ALBUM ROZHODNĚ NENÍ NA PRVNÍ POSLECH, O ČEMŽ JSEM SE SÁM PŘESVĚDČIL. FEAR OF A BLANKET PLANET NABÍZÍ CELKEM ŠEST JEDINEČNÝCH SKLADEB, KTERÉ...

VÍCE ZDE
 
 
 
   

Stránka 1 z 1

   
Winfrskrec page 2009 Designed by Blind Clown