Falling Cow Zone
 
Winfrškréc - Zábavný časopis
   


MENU

 
TOPlist
 
 

kultura
 
VYPSAT:
 
4. 8. 08
  MASSIVE ATTACK - COLLECTED  
Massive Attack - Collected
 

///K hudbě Massive Attack jsem se dostal díky letošnímu festivalu ROCK FOR PEOPLE, kde byli Massive Attack headlinery. Stáhl jsem si jejich, dá se říci, "Best of" a hudba mě jistým způsobem zaujala. Na ROCK FOR PEOPLE byli naprosto skvělí a jedineční. Jejich hudba se odlišuje od ostatních skupin jak jen to jde.

VÍCE ZDE

 
 
 
   
4. 8. 08
  NINE INCH NAILS - THE SLIP  
Nine Inch Nails - The Slip
 

///Trent Reznor - neskutečně kreativní hudební umělec, přichází po instrumentální desce GHOST I-IV ve velice krátké době s novou THE SLIP. THE SLIP se objevila na oficiální NIN stránce ke stažení kompletně zdarma.

THE SLIP DOWNLOAD

VÍCE ZDE

 
 
 
   
10. 4. 08
  NINE INCH NAILS - GHOSTS I-IV  
Ghosts (I-IV)
 
/// ŠPIČKA ELEKTRONICKÉ A INDUSTRIALOVÉ SCÉNY - TRENT REZNOR - VYDAL SE SVOJÍ SKUPINOU NINE INCH NAILS NOVÉ ALBUM "GHOST I-IV".

JEDNÁ SE O ZCELA ODLIŠNÉ ALBUM OD PŘEDCHOZÍHO "YEAR ZERO", NEBOŤ NA NĚM NALEZNETE CELKOVĚ 36 ČISTĚ INSTRUMENTÁLNÍCH SKLADEB, ROZDĚLENÝCH DO ČTYŘ ČÁSTÍ (JDE O 4 EP,,,

VÍCE ZDE
 
 
 
   
27. 3. 08
  PORCUPINE TREE - FEAR OF A BLANKET PLANET  
Fear Of A Blanket Planet
 
/// PORCUPINE TREE - KAPELA, JEJÍŽ NÁZEV VÁM ASI MOC NEŘÍKÁ, STEJNĚ JAKO TOMU BYLO I U MNĚ PŘED DVĚMA MĚSÍCI. NA TOTO SKVĚLÉ ALBUM JSEM NARAZIL VE SPARKU, KDE BYLO OCENĚNO NA NEJLEPŠÍ ALBUM MĚSÍCE A HODNOCENO NĚKOLIKA LIDMI VÍCE NEŽ KLADNĚ. MUSÍM PODOTKNOUT, ŽE ALBUM ROZHODNĚ NENÍ NA PRVNÍ POSLECH, O ČEMŽ JSEM SE SÁM PŘESVĚDČIL. FEAR OF A BLANKET PLANET NABÍZÍ CELKEM ŠEST JEDINEČNÝCH SKLADEB, KTERÉ...

VÍCE ZDE
 
 
 
   

Stránka 1 z 1

   
Winfrskrec page 2009 Designed by Blind Clown