Falling Cow Zone
 
Winfrškréc - Zábavný časopis
   


MENU

 
TOPlist
 
 

přemýšlení
povídky čtení pod stromem
 
Emo povídka
 
 

Bylo pozdě večer. Světlo monitoru osvětlovalo tvář mladého hocha s patkou a ticho vyplňovala hudba My Chemical Romance. Fíla si právě přidával pár skličujích fotek s popisky („nesnáším se!, tho jsou moe upa nowý botky, všecky vás muckuju :-*“) na svůj profil a blogísek, když vešli jeho rodiče do pokoje s příkazem ihned vypnout PC a jít spát. Jak jen on nenáviděl rodiče! Nejradši by se podřezal! Za chvíli pokorně ulehl do svého pelíšku, zafňukal do ponožky a ponořil se do silných depresivních stavů. Zpod polštáře vytáhl svoji jedinou oporu na světě – plyšového růžového králíčka. On jediný mu rozuměl. On jediný ho ještě držel při životě. Díky němu ještě neležel někde v kaluži krve.
Co tu ještě dělá? Má důvod žít? Proč ho každý odsuzuje za to co je? Má se už zabít nebo ještě počkat do zítra? Podobnými otázkami se trápil každou noc, a proto nebylo divu, že se den co den probouzel s mokrým polštářem.
Ani každodenní život nebyl jednoduchý - všudypřítomný posměch, narážky typu: "Kill Fuckin´ Emo" nebo „Hej, Emouši, ty se mi sakra nelíbíš, co s tím uděláme?“ ho často nutily sedávat v temném koutě, kde mohl být sám a pobrečet si.
S tísnivým pocitem a žiletkou v kapse myslel na nejhorší - zabít se. A tentokrát to nebyl jen pocit. Nenáviděl se. Už nebyl důvod, proč s tím vším neskoncovat. Řezal se do ruky a sledoval, jak krev dopadá na zem. Necítil žádnou bolest, jen blažený pocit vysvobození ze všech těch útrap, vysvobození…

 

AUTOR: PAVEL PROCHÁZKA

 
   
Winfrskrec page 2008 Designed by Blind Clown